забронювати номер

Ласкаво просимо в

Готельний комплекс «Олександрівський»

Готельний комплекс «Олександрівський» розташований в діловому і історичному центрі міста Миколаєва, поблизу від Головної вулиці «Соборної» (550 м. або 10 хвилин неспішної ходьби).
Готель пропонує своїм гостям 56 затишних номерів різної категорії від стриманого «Стандарту» до «Апартаментів».

Ресторан

Банкетна зала

Великі вікна з видом на басейн, інтер'єр в золотистих тонах, високі колони з масивними бронзовими дзеркалами створюють чудову урочисту атмосферу для будь-якої святкової події.

Детальніше

літня тераса

Літня тераса ресторану біля басейну - чудове місце в жарку пору року як для веселих компаній, так і для сімейних пар.

Детальніше

святкові події

Весілля, корпоративи, ювілеї, дні народження, хрестини, - усі Ваші знаменні дати пройдуть в урочистій обстановці смачно, ситно, легко і невимушено.

Детальніше

Конференц-сервіс

Для проведення невеликих зустрічей або великих групових заходів Готельний комплекс «Олександрівський» пропонує в оренду Прес-центр, Конференц-зал і кімнату для переговорів.
Залежно від форми заходу в конференц-залах можливі різні варіанти розстановки меблів: «Театр», «Клас» і «Круглий стіл». Під час проведення ділових заходів ресторан «Олександрівський» допоможе в організації кава-брейків, фуршетів і бізнес обідів.

спортивний клуб

Наш тренажерний зал допоможе Вам стати тим, ким ви хочете бути, допоможе перейнятися атмосферою змагань і перемог, допоможе розпочати Ваш шлях до видимих змін. Також для Вас в тренажерному залі "Алекс" працюють професіонали своєї справи.
Тренера з багаторічним стажем прогресу, фанати спорту, чемпіони ..., майстри, - вони найкращі вчителі, помічники і друзі.